Пігменти для бетону

У будівництві все частіше застосовуються пігменти для бетону http://www.gis-pigment.com/, при використанні його в декоративних цілях. Пігментами є спеціальні барвники, за допомогою яких розчину надається будь-який колір або відтінок.Використовуючи барвники можна отримати як один колір, так і різноманітні комбінації кольорів, змішуючи їх в різних пропорціях. В основному пігменти для бетону застосовують при виготовленні плитки або садових доріжок, а також, щоб надати виробу колір натурального каменю. При обробці барвником затверділих бетонних поверхонь, крім декоративності, вони отримують додаткову опірність зносу і міцність.

Види і вибір

За своїм походженням, ці речовини бувають мінеральними або органічними, а за способом отримання штучними або природними. За стійкістю до корозії, барвники ділять на антикорозійні, нейтральні та стимулятори. Для оптимального відповідності речовини необхідним вимогам, при виборі потрібно звертати увагу на такі фактори:

Найбільш часто використовують залізоокисний пігменти, які виготовляють в порошкової формі, рідкому стані, або гранулах. Розчин із застосуванням даних барвників використовують для виробництва черепиці, штучних каменів, сухих сумішей і багато чого іншого.

Вплив на колірні відтінки і вартість

На колірні відтінки, величезний вплив має доза барвника. Збільшенням або зменшенням кількості речовини досягається той, чи інший колір вироби. Важливу роль відіграє колір цементу, а також щільність приготовленої суміші. Важливе значення має співвідношення цементу і води, крім того необхідно витримувати певний час змішування. На цінову політику впливають кілька факторів. При покупці пігменту оптом, ціна буде нижче, ніж в роздріб. Варто зауважити, що вітчизняні барвники, за вартістю нижче, ніж імпортні. Але ціна якісних добавок, окупається довговічністю конструкцій.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.