Підвищуємо потужність і знижуємо витрати палива: на що здатні сучасніше присадки?

Універсальні присадки для палива сьогодні надають просто величезні можливості для використання. З їх допомогою можливо і підвищити ККД двигуна, знизити витрату палива, та й ще збільшити термін служби мотора! NAGROBOOST - одна з небагатьох присадок, які реально працюють. Вона не містить металевих з'єднань і має безліч додаткових компонентів, що забезпечують всебічну підтримку системам, так чи інакше пов'язаних з роботою паливної системи і двигуна.

Дізнайтеся більше про присадці на офіційному сайті виробника: nagroboost.com. Присадка для палива NagroBoost знижує витрату палива на 15% і більше. Це стало можливим завдяки підвищенню ККД енергоносія при його згоранні. Даний фактор на стільки ж підвищує і потужність мотора. Присадка скорочує сторонні шуми при роботі двигуна і в цілому приглушує звук мотора. Ця стало можливим завдяки більш рівномірному згорянню палива в камерах. Присадка NAGROBOOST скорочує обсяг шкідливих викидів в атмосферу до 10 разів завдяки більш повному згорянню палива в циліндрах двигуна.

Ресурс роботи двигуна збільшується до трьох разів, що стало можливим завдяки мінімізації залишкових відкладень і додаткового захисту масляної плівки на циліндрах, яка в значно меншому ступені змивається бензином. Завдяки цьому ж моторне масло піддається менше зношується, ніж та його доводиться міняти значно рідше!
Присадка NAGROBOOST має в своєму складі ряд компонентів, що знижують адгезію палива, що сприяє очищенню і паливної, і моторної, і випускний систем.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.