Підозрюваний в побитті поліцейського на Матвеевском ринку потрапив в лікарню

Магомед Расулов, який завдав травми поліцейському на Матвеевском ринку Москви ще влітку 2013 року, потрапив в лікарню перед судом.

Підозрюваний скаржиться на слідство. Він стверджує, що за час арешту його жорстоко побили конвоїри. За офіційними даними, уродженець Дагестану був госпіталізований в тюремну клініку через проблеми з вухами. Перед Новим роком обвинуваченого ще раз оглянув фахівець, він призначив Расулову використання слухового апарату.

Зараз Слідчий комітет завершив розслідування справи торговця кавунами. Матеріали передані на затвердження в прокуратуру.

Нагадаємо, Магомед Расулов і його дружина Халимат були затримані на Матвеевском ринку 27 липня 2013 року. Туди приїхала група оперативників, щоб затримати передбачуваного насильника. Поліцейські знайшли підозрюваного, проте торговці ринку спробували його відбити. Під час бійки Расулов пробив голову оперативникові Антону Кудряшову. З черепномозковою травмою правоохоронець був доставлений в лікарню.

Історія про бійку стала однією з найрезонансніших минулого року. Інцидент закінчився масштабними зачистками усіх великих торгових майданчиків Москви, службовими перевірками в МВС, відставками високопоставлених силовиків і кримінальними справами проти поліцейських.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.