Пелети — сучасне біопаливо для обігріву будинків!

Пелети — це паливні гранули. Котли на пелетах вперше почали використовувати в США, саме там стартувало виробництво цього матеріалу. Хоча спочатку задум гранулювання був дещо іншим, адже таким чином планувалося економити місце при перевезенні відходів. Але досить швидко пелети почали використовувати в якості палива. Пелети на даний момент — це відмінна альтернатива газу та іншому паливу, але багато хто не знає цього факту. Опалення пелетами дешевше газу в 3-4 рази, але поки що технологія виготовлення такого матеріалу не дає можливості повністю замінити їм газ. Але як альтернативу, пелети, розглядають все частіше.

Пелети — сучасне біопаливо для обігріву будинків!

Де купити пелети у Києві?

Замовити пелети У Києві ви можете звернувшись у компанію «GI Pellets». Офіційний сайт: https://gi-pellets.com.ua/. Ця компанія сама займається виготовленням пелетів на території України у Борисполі. Для виробництва пелетів тут використовують тільки сировину найвищого ґатунку.

Що потрібно знати?

Пелети — це сучасне, зручне та вигідне біопаливо для обігріву будинків, дач, комерційних, промислових й комунальних об'єктів. Паливні гранули в основному виготовляються з деревної тирси шляхом пресування під високим тиском без додавання будь-яких сполучних компонентів. Міцність пелет забезпечує природна речовина, що клеїть - лігнін, який виділяється з деревини в процесі пресування.

Секрет популярності

Дерев'яні пелети вже завоювали міцну популярність на Заході. В Україні ж до недавнього часу цей продукт залишався екзотикою. Але зараз у зв'язку з бурхливим зростанням заміського будівництва та прагненням багатьох споживачів до переходу на енергозберігаючі та екологічні технології, й у нас пелети отримують заслужене визнання. Крім того, у зв'язку з постійним зростанням цін на електрику та інші енергоносії вигода від використання пелет буде тільки збільшуватися.

Пелети

Головні переваги пелет перед іншими видами палива

  • Вартість опалення значно нижча, ніж при використанні дров, вугілля, газгольдерів, дизпалива, мазуту або електрики.
  • Спалювання можна автоматизувати. Залежно від типу використовуваного обладнання завантажувати паливо можна від 1 разу на день до 1 разу в опалювальний сезон.
  • Простота та безпечність при зберіганні також є вагомою перевагою цього виду палива.
  • Висока пожежо- та вибухобезпечність (в порівнянні з газом або дизпаливом).
  • Відсутність неприємних запахів та шкідливих викидів при горінні. Після спалювання паливних гранул залишається лише 0,5-1% золи, яку можна використовувати як добриво.
  • При використанні пелет опалювальне обладнання вимагає мінімального обслуговування та догляду.
  • Установку пелетних котлів і автономних котелень не потрібно узгоджувати з жодними контролюючими органами.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома