Парламент України знову відклав питання про Тимошенко

Верховна Рада України відклала розгляд законопроекту, який дозволив би відправити колишнього прем'єр-міністра Юлію Тимошенко, яка відбуває ув'язнення за звинуваченнями в корупції, на лікування за рубіж.

Як повідомив спікер ВР Володимир Рибак, причиною затримки стала нездатність робочої групи парламенту дійти компромісу ні по одному з варіантів законопроекту. Наступне засідання буде у вівторок, 19 листопада. Це повідомлення глави парламенту українська опозиція зустріла вигуками Ганьба!. Лідер опозиційної Батьківщини Арсеній Яценюк заявив, що Партія регіонів блокує ухвалення необхідних рішень для підписання Угоди про асоціацію з ЄС. У свою чергу голова тимчасової робочої групи з підготовки законопроекту Геннадій Васильєв звинуватив представників опозиції в неконструктивній роботі.

Вирішення питання Тимошенко є головною умовою для укладення Договору про асоціацію з ЄС. Після провалу сьогоднішнього засідання депутати Верховної Ради навряд чи встигнуть ухвалити закон, що стосується Тимошенко, до вільнюського саміту.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.