Парламент України переніс розгляд законопроекту про лікування Тимошенко за кордоном на п’ятницю

Український парламент напередодні, 7 листопада, так і не зміг розглянути законопроект, що дозволяє ув'язненим лікуватися за кордоном. Зараз тривають переговори з представниками Євросоюзу з цього питання. Пленарне засідання відбудеться в 10.00 /12.00 мск/, - сказав перший віце-спікер Верховної Ради Ігор Калетник.

Напередодні увечері спікер Верховної Ради Володимир Рибак зустрівся з керівниками місії Європарламенту Александером Квасьневским і Петом Коксом. Він запевнив євроемісарів в тому, що підписання угоди про асоціацію між Україною і ЄС на саміті Східного партнерства, який пройде у Вільнюсі 28-29 листопада, залишається ключовим пріоритетом зовнішньої політики України. Володимир Рибак запевнив Коксу і Квасьневского, що ніякого плану б не існує, Україна тримає курс на європейську інтеграцію, і альтернативи цьому процесу немає.

Також керівники європейської моніторингової місії напередодні провели зустріч з президентом України Віктором Януковичем. Про результати переговорів офіційна інформація доки відсутня.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.