Паперові видання VS електронні дошки оголошень

Торгівля супроводжує людину з самих ранніх етапів розвитку. Обмін матеріальними цінностями існував і до появи перших знарядь праці, і проіснує до кінця нашої цивілізації. Сьогодні люди використовують для обміну інформацією, продажу своїх товарів і послуг електронні дошки оголошень, в тому числі проект «Біргіт».

Зручні, безкоштовні, ефективні, актуальні, вони практично повністю витіснили паперові видання. З нашої статті ви дізнаєтеся, які чинники сприяли домінуванню віртуальних дощок над газетами і журналами. Але не будемо мучити очікуваннями - якщо ви хочете скоріше ознайомитися з актуальними оголошеннями жителів Москви, Санкт-Петербурга і Киргизстану, то ласкаво просимо на сайт Біргіт ру жумуш moscow.birge.ru.

інформативність
Електронні дошки оголошень нагадують собою газетні аналоги. Копіюючи структуру, тематичні розділи, підкатегорії, віртуальні майданчики розміщення оголошень все ж відрізняються більшою інформативністю, як по тексту, так і по наявності фотографій, відео-, аудіоматеріалів, інтерактивних посилань тощо. Ніяких обмежень на обсяги тексту не встановлюється, як це робиться в газетних виданнях. Якщо вас цікавить Біргіт ру квартира, то на сайті ви знайдете те, що вам потрібно.

актуальність
Поки оголошення розміщено на проекті «Біргіт», ви можете бути впевнені, що товар продається. На відміну від газетних видань, ви зможете прибрати оголошення або відкоригувати його в будь-який час, і вам не будуть надходити дзвінки протягом декількох тижнів і навіть місяців з моменту публікації оголошення в газеті.

Ціна
Розміщення оголошень в газеті коштує певних грошей. Безумовно, є і безкоштовні рубрики товарів в паперових виданнях, які компенсують витрати кількістю реклами. Однак розміщення оголошень в таких виданнях і в таких розділах вкрай малоефективно. Електронні дошки оголошень, в свою чергу, не вимагають з користувачів ніяких коштів. Так, будь-який зареєстрований на проекті «Біргіт» може розмістити тут своє оголошення.

зручність
Електронні дошки оголошень мають зручне поділ на розділи, підкатегорії, категорії. НА майданчиках є фільтр-системи, які дозволяють встановити необхідні значення (дату розміщення, діапазон вартостей, тип товару та ін.). Зрештою, що цікавить товар можна знайти за допомогою вбудованого пошуку за лічені секунди!
Проект «Біргіт» зібрав в собі всі кращі риси електронних майданчиків оголошень і готовий запропонувати своїм відвідувачам щось більше, ніж можливість дивитися і публікувати пропозиції на віртуальній дошці.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.