Опозиція озвучила план дій на січень 2014 року і прийняла маніфест

На Майдані Незалежности в Києві завершилося народне віче. У акції прибічників євроінтеграції взяли участь від 10 000 до 15 000 чоловік. Присутні у черговий раз підкреслили, що не збираються відмовлятися від вимог Євромайдану.

На черговому віче під назвою Солідарність проти терору прийняли маніфест з короткостроковими і довгостроковими завданнями на майбутній період. Перше, чого повинен добитися Майдан - припинення терору проти учасників акцій протесту і звільнення усіх політв'язнів. У маніфесті також говориться про необхідність відставки уряду і формування нового технічного Кабміну, підписання Угоди про асоціацію, позачергові президентські і парламентські вибори, поверненні до Конституції редакції 2004 роки і проведенні ряду реформ, зокрема, судовою і по скороченню чисельності правоохоронців. Лідери опозиції призвали людей приїхати на Новий рік на Майдан, щоб там зустріти свято.

В той же час на Європейській площі декілька десятків машин зібралися для проведення автомайдану. Активісти мають намір влаштувати автомобільну екскурсію до резиденцій керівництва країни.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.