Опозиціонери боротимуться з Януковичем поодинці

За словами лідера фракції опозиційної партії Батьківщина Арсенія Яценюка, на президентських виборах, які пройдуть в Україні в 2015 році, опозиція виставить проти чинного президента Віктора Януковича трьох кандидатів.

Раніше планувалося, що опозиція висуне для участі у виборах єдиного кандидата. Проте тепер від цього шляху вирішено відмовитися. У першому турі змагатися з Віктором Януковичем опозиціонери почнуть поодинці, а потім буде визначений єдиний кандидат. У тому, що другий тур відбудеться, опозиція не сумнівається. Перший тур буде як праймериз. І той, хто вийде в другий тур, отримає необмежену підтримку усіх опозиційних сил, - заявив Яценюк.

Від Батьківщини буде висунена Юлія Тимошенко, що відбуває зараз семирічне ув'язнення. Соратники по партії стверджують, що конституція України не забороняє засудженої балотуватися в президенти. Від Удару, швидше за все, на вибори піде Віталій Кличко, який раніше вже заявляв про свої президентські амбіції. Хто представить партію Свобода - доки не відомо.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.