Опалювальний сезон в Києві почнеться вже завтра

Вже в понеділок, 30 вересня, в деяких містах України почнеться опалювальний сезон. Зокрема, завтра батареї потепліють в Києві, Львові, Черкасах і Луцьку.

Це рішення обумовлене тим, що за прогнозами Гідрометцентру в період з 27 вересня по 1 жовтня середньодобова температура в Києві не підніматиметься вище 8 градусів. Підключення до тепла проходитиме в три етапи - спочатку опалювати почнуть заклади дошкільної освіти і медицини, потім - школи, потім - житлові будинки і адмінбудівлі. Підключення систем теплопостачання проходитиме в три етапи. Спочатку ми подамо тепло в дитячі сади, учбові заклади з цілодобовим перебуванням дітей і лікарні. Потім - в школи по заявках їх керівників. Після цього включать опалювання і в житлових будинках і організаціях, - заявив глава КМДА Олександр Попов.

Також необхідною умовою своєчасного початку опалювального сезону є готовність внутрішньобудинкових систем споживачів і наявність необхідних лімітів газу від НАК Нафтогаз України. До речі, вже почали топити у Вінниці і Хмельницькому.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.