ООН: число біженців у світі порівнянне з населенням Іспанії або ЮАР

Уперше з кінця Другої світової війни число біженців у світі досягло 51,2 мільйонів чоловік. Ця цифра порівнянна з населенням Іспанії або ЮАР, повідомляється в звіті за 2013 рік Управління верховного комісара ООН у справах біженців.

Глава відомства Антонио Гутьеррес відмітив, що дефіцит світу відбиває нездатність світової спільноти, по-перше, запобігти конфліктам, а по-друге, знайти рішення вже існуючим проблемам. На його думку, гуманітарні організації безсилі у врегулюванні процесу переселення людей. Таким чином, тільки за допомогою політичних рішень можуть бути вирішені конфлікти, що провокують високий рівень переселення людей.

Між тим в звіті повідомляється, що звернення дітей, що залишилися без піклування батьків, досягло минулого року критичного рівня. Так, 25 тисяч дітей-сиріт звернулися в 77 країн з проханням про отримання притулку. Серед основних чинників, що примушують людей покидати свої доми і країни, являються зміна клімату, зростання населення, урбанізація, відсутність продовольчої безпеки і нестача води, передає РІА Новини.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.