Онлайн-навчання в Україні. Яку онлайн школу краще обрати?

Для батьків, які хочуть вийти за рамки шкільної системи, існують інші форми альтернативної освіти — сімейне навчання, екстернат і дистанційна освіта. При сімейному навчанні школа взагалі не має право втручатися в освітній процес, оцінюючи лише його результати. Школяр в цьому випадку може вчитися по будь-якій програмі, наприклад, зараз багато хто вчить дітей по нових підручниках, вважаючи їх найкращими і зрозумілими з точки зору подачі матеріалу. Дехто йде простішим шляхом, освоюючи в домашніх умовах програму державної або приватної школи, до якої вони прикріплюються для проходження щорічної атестації, або вивчаючи предмети за різними підручниками - батькам в цьому питанні надана повна свобода.

Онлайн-навчання в Україні. Яку онлайн школу краще обрати?

Онлайн-навчання в Україні

Яскравим прикладом сучасного дистанційного навчального закладу в Україні є онлайн школа під назвою «PLANETACLUB». Відвідати цю школу можна хоч зараз, перейшовши за посиланням: https://planetaclub.com.ua. Висока ефективність навчання забезпечується завдяки використанню зручних інструментів. Перш за все, це різного роду презентації, відеоматеріали, тести, зручний чат та чудова можливість багаторазово переглядати незрозумілий урок. Після засвоєння теоретичного матеріалу учні виконують самостійні роботи, займаються на онлайн-тренажерах, проходять тести, пишуть контрольні та твори, ставлять питання та отримують зворотний зв'язок в режимі онлайн. В дистанційній школі «PLANETACLUB» у кожного учня є свій куратор, в школі працює психолог та методист.

Переваги онлайн-навчання

  • Дуже легко і просто відстежувати успіхи учня. Зазвичай програмне забеспечення, яке використовується в онлайн школах пропопонує для цього зручні тести та статистику.
  • Електронна освіта економить гроші та відмінно підходить для навчання персоналу. Особливо в організаціях, де працівники часто змінюються. Кожен може заощадити, оскільки не треба постійно платити тренеру або орендувати приміщення, оплачувати проживання.
  • Можна займатися у своєму індивідуальному темпі.
  • Деякі форми онлайн-занять набагато більше підходять для навчання своїх працівників, студентів та школярів.

Онлайн-школа

Єдине, що потрібно від учня для навчання в онлайн школі «PLANETACLUB», - ноутбук або комп'ютер з виходом в Інтернет, а найголовніше — бажання вчитися!

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома