Онищенко розкритикував висновки вчених про граничної тривалості життя людини

Колишній головний санітарний лікар Росії Геннадій Онищенко засумнівався в наукової коректності роботи, проведеної науковцями з Нідерландів. У дослідженні мова велася про граничний вік людини.

Як повідомляє РИА «Новости», Онищенко не вважає вибірку репрезентативною, оскільки оцінка давалася тільки жителям країни Бенілюксу.

«Я думаю, її передбачити сьогодні дуже важко. І я, в першу чергу, ставлю під сумнів наукову коректність досліджень, які провели колеги з Нідерландів. Оскільки вчені Нідерландів оцінювали життя для своєї країни, то це не репрезентативна вибірка», – заявив Онищенко.

За словами депутата «Єдиної Росії», подібне дослідження може виступати в якості етапного прогнозу, оскільки людство отримає можливість для подальшого розвитку. Зокрема, Онищенко згадав можливості синтетичної біології та інших дисциплін.

Нагадаємо, голландські вчені розповіли про граничний вік людини. Згідно з даними дослідження, у жінок максимальна тривалість життя становить 115,7 років, а у чоловіків – 114,1 років.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.