Однокімнатна квартира як найдоступніша нерухомість

Однокімнатні квартири користувалися, користуються і будуть користуватися попитом у всі часи - на етапах підйому і занепаду ринку нерухомості, при благополуччі і під час економічних криз. Вони доступні в ціні, комфорт для проживання молодих сімей, не кажучи вже про «холостяків» і незаміжніх жінок, а також різноманітні в плануванні. Вибрати оптимальну однокімнатну квартиру в Києві і інших містах України ви зможете на одному з найбільших сайтів нерухомості - R24.Ознайомитися з більш ніж 0,4 млн. Оголошень про продаж однокімнатних квартир ви зможете на офіційному сайті проекту: https://r24.ua/.

переваги
Однокімнатні квартири є першим власним житлом молодих людей і подружніх пар. Перш за все, їх відрізняє доступна ціна.При цьому «платіжки» за однокімнатні квартири приходять менш «товстими» у порівнянні з дво- і трикімнатних житлом.Також на ремонті / обробці однокімнатної квартири можна істотно заощадити, оскільки малі площі не вимагають розкішних апартаментів.

На окрему увагу заслуговує той факт, що однокімнатні квартири відрізняються найбільшою різноманітністю планувань.Забудовники пропонують різноманітні варіанти, які підходять під гаманець, смак і уподобання різних покупців. Формально можна купити однокімнатну квартиру, яка не поступається, і навіть перевершує двокімнатне житло.

недоліки
Однокімнатне житло - не найкомфортніший варіант. Як правило, молоді сім'ї купуючи «однушку», відразу націлюються на дво- і навіть трикімнатні варіанти. Може бути, має сенс відразу придбати двокімнатне житло?
Однокімнатні квартири дійсно є найдоступнішими. Однак, наприклад, різниця між дво- і однокімнатних житлом в новобудові невелика, особливо, якщо мова йде про економ-сегменті. Часом раціональніше трошки додати, і придбати відразу двокімнатне житло.

питання ціни
На вартість однокімнатної нерухомості впливають численні фактори. Так, наприклад, однокімнатна квартира в центрі Києва може коштувати як двокімнатна в спальних районах і трикімнатна в області.

На ціну також впливають такі фактори, як:
- транспортна розв'язка;
- Якість інфраструктури (близькість великих продуктових мереж, гіпермаркетів, а також шкіл, лікарень і дитячих садків);
- Характеристики будівлі - вік, стан фасадів і під'їздів;
- Характеристики квартири - поверх, площа, стан житла, планування.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.