Обама і власний чоловік намагаються врятувати Хілларі Клінтон від провалу на виборах

Рейтинги кандидата в президенти США від демократів продовжують падати на тлі подій про її хворобах.

Чи зможе нинішній кандидат від демократів в США утримати дбайливо передану їй естафетну паличку - велике питання. Поки Гілларі хворіє, Обама практично веде за неї передвиборну кампанію.

Але рейтинги пані Клінтон неухильно знижуються. Дональд Трамп уже попереду на кілька відсотків. Виборців, мабуть, бентежать недомовки, пов'язані з її станом здоров'я. На публіці Хілларі так і не з'явилася. А в її медичному звіті журналісти виявили безліч білих плям.

Трамп при цьому бадьоро виступає на мітингах і обіцяє оприлюднити дані про своє здоров'я вже сьогодні ввечері.

Американці люблять хороші телешоу. Саме в цей і перетворюється зараз передвиборча гонка. Про змагання програм мовлення більше не йде, кандидати або намагаються ефектніше показати себе, або обливають брудом суперників.

На черговій агітаційної акції цієї теми торкнувся Білл Клінтон - він поки підміняє хвору дружину.

"Все намагаються з'ясувати, як я відреагую на ті брудні речі, що говорять про нас противники, і чекають, що ж брудного я скажу у відповідь. Ми повинні не розганяти цю машину ненависті. Пора зупинити її і подумати про майбутнє", - заявив він .

Публіка, втім, звернула куди більше уваги на інші слова Білла - він, виявляється, не знає, що Хілларі злягла з пневмонією.

"Що за божевільний час, коли стільки шуму піднімають навколо звичайної застуди! Так їй мільйони хворіють! Щороку!" - Заявив він.

Загалом, Клінтони знову темнять c діагнозом. І Білл вибрав не найкращий час, щоб плутатися в показаннях: головний конкурент Хілларі, Трамп, і так ні-ні та й пригадає їй ослабле здоров'я.

"Не знаю, народ. Як ви думаєте, чи змогла б Хілларі прийти сюди і виступати тут, за такої спеки протягом години? Не знаю, не думаю, навряд чи", - заявив Трамп.

Це Трамп перед тисячами прихильників. Ну а перед виборцями, які поки не визначилися, він куди менш категоричний.

Самою Клінтон залишається розміщувати уїдливу критику Трампа у власному Twitter. Виступати її поки не випускають лікарі. У неї знайшовся цілий букет хвороб. Крім пневмонії вона в цьому році лікувалася від синуситу, інфекції в лівому вусі, робила комп'ютерну томографію мозку - від преси все приховували. І нехай в офіційному висновку лікаря йдеться, що стан Хілларі в цілому нормальне - навряд чи це когось переконає.

Особливо на тлі того, як доповідь про власне самопочуття обставив Дональд Трамп: прийшов в шоу суперпопулярного доктора Оз, картинним жестом вручив результати свого медобстеження і категорично заявив, що йому приховувати нічого: він повністю здоровий.

"Так, мені зараз приблизно як Рейгану, і Хілларі тільки на рік молодший. Але я можу сказати, що я відчуваю себе на тридцять!" - Заявив Трамп.

До речі, про віках. Днями, коли в Туркменістані відмінили вікове обмеження в 70 років для президента, західні ЗМІ поспішили це розкритикувати. На вибори в Штатах Хілларі піде на сімдесятому році життя, а Трамп - на 71-му. Але якраз це пресу не бентежить - мабуть, це якраз той випадок, коли деяким дозволено бути рівніші за інших.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.