Норвезький суд: росіянин не може бути звинувачений у викраденні власних дітей

Норвезький суд визнав недійсним ордер на арешт росіянина Мансура Махашева, який звинувачується у викраденні дочок 6 і 8 років з норвезької приймальні сім'ї.

Раніше норвезькі органи опіки вилучили дівчаток з сім'ї Махашева, помістивши їх під опіку приймальних батьків. Проти батька дівчаток були висунені звинувачення в зневазі батьківськими обов'язками і жорстокому поводженні з дітьми.

За версією поліції, Махашев з двома посібниками викрав дітей 10 червня, напередодні судового слухання, де повинне було вирішитися питання про приміщення сестер під постійну опіку держави.

Адвокат росіянина Йон Крістіан Ельден вважає, що у поліції немає законних підстав заарештовувати їх батька, оскільки людина, не позбавлена батьківських прав, не може бути звинувачена у викраденні власних дітей.

Норвезькі правоохоронні органи мають намір опротестувати рішення суду. Новий ордер на арешт Махашева може бути виданий відповідно до статті 223 норвезького УК, що передбачає тюремний термін до 5 років за незаконне позбавлення людини свободи, повідомляє АГЕНСТВО НОВИН.

Викрадення сталося 10 червня, коли шкільний автобус привіз дівчаток до заміського будинку патронажної сім'ї. Дві людини в чорних масках посадили сестри в позашляховик Тойота і сховалися в невідомому напрямі. У поліції є підстави вважати, що сестри знаходяться за межами країни. Місцезнаходження Махашева і дівчаток досі не встановлене.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.