Німецькі ЗМІ закликали громадян «звикнути до терактів»

Після низки атак німецькі ЗМІ закликали громадян "звикнути до терактів"
19 грудня ввечері в центрі Берліна відбулася чергова атака, яка забрала життя 12 людей, ще 48 постраждали.

Після чергового теракту, який стався в центрі Берліна ввечері 19 грудня і забрав життя 12 людей, жителі країни вийшли на мітинг під гаслом "Меркель, йди". Країна не оговталася від низки літніх атак, проте влада ФРН не поспішають пропонувати жодних рецептів, здатних запобігти нападам з боку екстремістів. Так, популярний в Німеччині коментатор, глава Інституту щодо запобігання криз Рольф Топхофен заявив в інтерв'ю "Deutsche Welle": "Ми повинні звикнути до таких трагедій, якщо хочемо зберегти наше суспільний устрій і нашу відкритість".

Нагадаємо, увечері 19 грудня вантажівка влетіла в різдвяний ярмарок в центрі Берліна. В результаті атаки загинули 12 осіб, ще 48 постраждали. В даний час німецькі правоохоронці розшукують підозрюваного, 21-річного тунісця Аніса А.

Влітку ж ФРН потрясла серія терактів, скоєних мігрантами. Так, в липні 2016 року біженець з Афганістану, озброєний сокирою, завдав тяжких поранень пасажирам приміського поїзда. У тому ж місяці сирієць підірвав себе на музичному фестивалі в баварському Ансбаху, тоді поранення отримали 15 осіб.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.