Насоси для дачі: різновиди

Відпочинок за містом на свіжому повітрі обіцяє масу позитивних емоцій і прекрасний настрій. Але для того, щоб проведення часу на дачі було максимально комфортним, слід задуматися про установку спеціалізованого обладнання, а саме, побутових насосів, які з легкістю привнесуть в життя, віддалену від цивілізації, звичне зручність - безперебійне водопостачання.

Насоси для води бувають декількох типів:

  • Струменеві - це зважених відцентрові пристрої, викачують рідину за рахунок пари, води або струменя газу.Найчастіше насоси цього типу застосовуються для видобутку води з невеликої глибини (до 8 метрів).

Устаткування чудово впорається не тільки з забезпеченням водопостачання приватного будинку, але і з поливом прилеглих територій. При монтажі струминного насоса слід знати, що вода не повинна містити абразивних і волокнистих включень, т. К. Вони сприяють виходу установки з ладу.

  • Свердловинні насоси незамінні, коли для забезпечення заміського ділянки водопостачанням потрібно бурити свердловину. Насоси цього типу компактні, потужні і мають можливість перекачування води великого об'єму.

Хімічні пристрою від зовнішніх відрізняються тим, що встановлюються всередині свердловини на глибині до 650 м. До переваг можна також віднести високий ступінь антикорозійного й захист від піску, що надходить з водою.

  • Вихрові насоси - метод водопостачання, що привертає доступністю цілодобової роботи. Принцип дії закладений у використанні колеса, яке створює віхреніе і перекачує воду. У деяких моделей корпус виготовлений з чавуну, а колесо - з латуні, що забезпечує перекачування води, що має температуру 50 градусів. А невеликі габарити і високі показники надійності надають можливість використання вихрового пристрою в якості як заміського, так і виробничого водопостачання.
  • Занурювальні насосні станції допоможуть позбутися від зайвої кількості вологи на ділянці. Вони призначені для перекачування води з басейнів і ставків. Поплавці-вимикачі дозволять пристроям працювати в автоматичному режимі включення / вимикання. У комплектацію входить пусковий пристрій і кабель.

Слід зауважити, що мобільність даного виду насоса для дачі дозволяє використовувати його і стаціонарно, і під час перенесення. Але, вода при цьому не повинна включати камені більше 8 мм і бути занадто гарячою (до 40 градусів). Що стосується бруду і піску, то для заглибних насосів впоратися з цією проблемою не складе труднощів. Для того, щоб визначити який насос підійде саме вам, необхідно звернутися до фахівця, який зробить розрахунок води і підбере оптимальний варіант обладнання для водопостачання вашого заміського будинку.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.