Наскільки довговічні і ефективні енергозберігаючі лампи?

Вибираючи для себе лампи, які допоможуть заощадити на енергії, слід бути уважним до того, що ринок компаній, які торгують ними, перенасичений, і багато хто з них не зовсім розуміють, що продають. І тут справа не в тому, що там працюють непрофесіонали. Просто цей вид товарів для освітлення виробляють багато компаній Китаю, при цьому не весь товар випробовується.

Існує безліч брендів і торгових марок, що випускають енергозберігаючі лампи. До того ж, вони відрізняються між собою не тільки назвами, але й зовнішнім виглядом, характеристиками. Постійно виникають нові технології виробництва. А в зв'язку з тим, що конкуренція на цьому ринку висока, і кожна компанія намагається обійти суперника, не всі з них приділяють належну увагу необхідним перевірок, тестування у відповідних лабораторіях. І навіть в тому випадку, якщо на це виділяється достатня кількість коштів, то, поки товар буде сертифікований, пройде чимало часу, відповідно, лампи вже виявляться незатребуваними і продати їх буде ох як нелегко.

Можна сказати навіть про те, що всі, хто вступає в Російську Федерацію партії товарів, спрямованих на економію електрики, є досвідченими, і визначити їх якість, практичність можна тільки самостійно, випробувавши лампи на ділі. Як приклад, припустимо, існує торгова марка «Вічність» під ім'ям якої випускають U-образні люмінесцентні лампи. У рекламі цього продукту повідомляється, що він обов'язково пропрацює три роки. Але проходить всього лише кілька місяців і з'ясовується, що марки «Вічність» більше немає і, відповідно, виробництва таких ламп теж немає. Офіційна особа, яка займається розповсюдженням цього бренду раніше, запропонує заміну на схожий товар. Ось тільки відмінність між старою і новою лампою буде помітно по яскравості освітлення.

Чи варто купувати енергозберігаючі лампи про запас?

Нерідкі ситуації, коли люди звертаються з претензіями на те, що раніше куплена лампа не відпрацювала і половини гарантованого терміну. Але виникає проблема, пов'язана з тим, що претензії по роботі певних марок більше не приймаються. Як бути в цьому випадку?

Перш ніж зробити вибір на користь того чи іншого товару, обов'язково на місці придбання слід перевірити його працездатність. Важливо! Увагу варто приділити однорідності світіння. Також потрібно звернути увагу на ціну. Безумовно, дешевизна завжди притягує, але, як кажуть, дешевий товар не буде якісним. Швидше за все саме на якості лампи і було зекономлено чимало коштів при її виробництві.

Те, що дається гарантія на тривалий термін служби виробу і є напис на упаковці, що свідчить про це, прекрасно. Але вони не зможуть захистити від того, що через місяць лампа просто-напросто перегорить. Можна, звичайно ж, говорити про те, що періодична заміна освітлювальних приладів не є приводом для занепокоєння. Але все-таки напевно приємніше купити товар і користуватися ним максимально можливий час.

Перед покупкою варто пошукати інформацію про цікавій марці енергозберігаючих ламп на різних форумах, почитати відгуки людей, які вже набували таку продукцію. Ні, якщо ж сусід купив лампу собі три роки тому і залишився нею задоволений, то навряд чи можливо купити таку ж в даний час. Але ось аналогічну тій же торгової марки придбати можливо, так як, зарекомендувавши себе на ринку, порядна виробник-постачальник навряд чи буде змінювати вже відома назва. А ось якщо вироблені прилади не відповідали заявленій якості, то така інформація швидко пошириться серед споживачів, і товар не будуть купувати. Тому горе-виробники і змінюють назви брендів, залишаючи рівень якості колишнім.

якісні товари

Виробники, спрямовані на надання якісного товару споживачам, вкладуть скоріше за все додаткові кошти на підтримку рівня якості та нові технології, ніж на розкрутку нового бренду. Наприклад, досить відомі марки «Philips» або «Osram».Ціна на них чималенька, а виробництво також знаходиться в Піднебесній. Але купуючи їх, можна бути впевненим в тому, що заявлений термін служби вони відпрацюють, так як компанії не тільки контролюють якість товару, що випускається, а й здійснюють впровадження новітніх технологій. Всі тестування продукції вони виробляють досконально. Власне кажучи, ці два бренди є першовідкривачами новинок в технологіях, пов'язаних з виробництвом джерел світла.

Але і це ще не все. Ці ж компанії займаються постійним удосконаленням старих своїх продуктів, працюючи над зменшенням споживання ними енергії, але при цьому зберігаючи світловий потік. Такі лампи будуть випускати ще не один рік і користуватися попитом.

Важливо зрозуміти для себе перш за все, що ж хочеться: витратити гроші один раз і довгий час насолоджуватися роботою енергозберігаючих ламп або ж відразу купити подешевше, а при необхідності періодично змінювати джерела світла? Кожен вирішує сам, що краще для нього, але дуже хочеться, щоб потім не було жалю про неправильно зроблений вибір.

А замовити і купити лампочки можна на сайті selecta.ru

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.