Нафтогаз зайняв ще майже 2,5 млрд грн

Укргазбанк, що є однією з найбільших фінансових установ України, виділив НАК Нафтогаз два кредити на загальну суму в 2,669 млрд гривен. Двосторонні угоди були підписані минулого тижня. Передбачається, що обидва транші буду виділені до кінця наступного року.

Розмір першого кредиту - 1,489 млрд гривен, другого - 1,180 млрд гривен. До речі, з державного бюджету тільки минулого року на підтримку Нафтогазу було виділено 19,8 млрд гривен. Були здійснені витрати на підтримку і розвиток сільського господарства в сумі 2,5 млрд грн, вугільної галузі і інших галузей по виробництву твердого палива в сумі 12,8 млрд грн, дорожнього господарства в сумі 12,6 млрд грн, на підтримку НАК Нафтогаз України в сумі 19,8 млрд грн Забезпечена підготовка і успішне проведення чемпіонату Євро-2012. На цю мету спрямовані 6,4 млрд грн, - повідомив міністр фінансів України Юрій Колобов.

Нагадаємо, минулого року Нафтогаз зазнав чистого збитку у розмірі 10 млрд 271,185 млн гривен. За період з січня по березень поточного року збитки компанії збільшилися ще на 3 млрд 608,485 млн гривен.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.