На Україні запропонували ввести податок на відпочинок за кордоном

Поповнити фонди, відповідальні за фінансування туристичної галузі України, вирішило національне Держагентство з питань туризму і курортів. Представники структури на закритому засіданні уряду виступили з ініціативою ввести податок у розмірі одного відсотка від мінімальної зарплати для усіх, хто виїжджає на відпочинок за рубіж. Усі виручені засоби, на думку Госагенства, повинні піти на розвиток туризму в країні.

На сьогодні розмір мінімальної зарплати в Україні складає 1190 гривен(близько 150 доларів). У разі, якщо податок на зарубіжний туризм буде введений, кожен, хто придбав путівку для відпочинку за кордоном, повинен перерахувати в казну близько півтора доларів. Враховуючи, що вважає за краще відпочивати за кордоном близько півтора мільйонів громадян, туристичні фонди України можуть поповнитися приблизно на 2 250 000 доларів.

Ухвалить відповідний законопроект уряд або ні - доки не ясно. Спершу необхідно зосередитися на законопроектах, які нададуть базу для залучення інвесторів в туристичну галузь нашої країни, - заявив перший замголови комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту і туризму Ельбрус Тедеев.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.