На Ставрополье за вбивство 6 чоловік розшукують жителів КБР

У цинічній розправі над жителями Кіровського і Предгірного районів Ставропольського краю підозрюють 33-річного Анзора Маргушева, 25-річного Вадима Шогенова і 24-річного Артура Маргушева.

За даними джерела в правоохоронних органах, усі підозрювані є уродженцями села Светловодское Кабардино-Балкарії.

Зліва направо: Анзор і Артур Маргушеви, Вадим Шогенов

Вадим Шогенов і Артур Маргушев раніше вже були оголошені у федеральний розшук.

За оперативними даними, троє чоловіків можуть пересуватися на автомобілі ВАЗ-2103 білі кольори з номерами У 613 СК.

Нагадаємо, сьогодні на Ставрополье у зв'язку зі вбивствами шістьох місцевих жителів і виявленням чотирьох вибухових пристроїв введений режим контртерористичної операції.

Напередодні в Кіровському і Предгірному районах краю було виявлено п'ять автомобілів, усередині яких знаходилися убиті люди. Всього в машинах було знайдено шість тіл з вогнепальними пораненнями.

Під час оперативної роботи поряд з однією з машин спрацював саморобний вибуховий пристрій, але, на щастя, ніхто з силовиків не постраждав.

Пізніше були знайдені і інші три бомби, співробітники правоохоронних органів змогли їх знешкодити.

- Учора увечері в станиці Марьинской Ставропольського краю в автомобілі були виявлені тіла трьох чоловіків. Поряд з автомобілем знаходився саморобний вибуховий пристрій в оцинкованому відрі. За допомогою взривотехников воно було знешкоджене, і на даний момент слідчі оглядають місце події, - повідомив офіційний представник СКР Володимир Маркин. - Кримінальні справи по цих фактах порушені по статтях 105, 222, 317 УК РФ - Вбивство, Незаконний обіг зброї і Посягання на життя співробітників правоохоронних органів. Найближчим часом вони будуть об'єднані в одне виробництво. На даний момент слідчі відпрацьовують декілька версій події, встановлюються мотиви скоювання цих злочинів.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.