На Ставрополье у зв’язку з розшуком вбивць розширили зону проведення ХТО

У Ставропольському краю, де ведеться розшук вбивць, розширили зону проведення контртерористичної операції. Межі пошуків збільшилися на ще одне селище.

Сьогодні удень керівництвом оперативного штабу Ставропольського краю були розширені межі проведення контртерористичної операції, спрямованої на упіймання вбивць декількох чоловік на території краю.

Тепер туди окрім Етокского, П'ятигорського, Зольского, Марьинского і Старопавловского сільських поселень увійшов і селище Нижнеподкумский Предгірного району Ставропольського краю.

За словами джерела, такі заходи були вжиті у зв'язку з інформацією про можливе місце знаходження злочинців в цьому районі.

- У зв'язку з можливістю знаходження злочинців на території Предгірного району зона дії режиму ХТО поширилася ще на одне поселення, - розповів Life News джерело в правоохоронних органах регіону. - Тепер під дію проведення операції потрапляє селище Нижнеподкумский Предгірного району.

Пошуки злочинців тривають.

Нагадаємо, в цинічній розправі над жителями Кіровського і Предгірного районів Ставропольського краю підозрюють 33-річного Анзора Маргушева, 25-річного Вадима Шогенова і 24-річного Артура Маргушева.

У Кіровському і Предгірному районах краю було виявлено п'ять автомобілів, усередині яких знаходилися убиті люди. Всього в машинах було знайдено шість тіл з вогнепальними пораненнями.

Під час оперативної роботи поряд з однією з машин спрацював саморобний вибуховий пристрій, але, на щастя, ніхто з силовиків не постраждав.

Пізніше були знайдені і інші три бомби, співробітники правоохоронних органів їх знешкодили.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.