На співробітників сервісу бронювання авіаквитків Eviterra завели справу

Відносно доки не встановлених співробітників сервісу бронювання авіаквитків Eviterra порушена кримінальна справа по статті Шахрайство.

- Кримінальна справа порушена за ознаками злочину, передбаченого частиною 4 статті 159 УК РФ Шахрайство в особливо великому розмірі відносно не встановлених доки наслідком співробітників компанії Евитерра тревел, - повідомили в Слідчому комітеті Росії.

За версією слідчих, в 2013 році співробітники компанії ТОВ Евитерра тревел продавали квитки на рейси різних авіакомпаній від імені ТОВ Авіа центр. Проте отриманий від покупців 1 мільйон рублів, як було передбачено за договором, ТОВ Авіа центр не перерахували.

У зв'язку з цим продані квитки були анулювані керівництвом компанії Авіа центр.

Слідчі встановлюють причетних до того, що стався осіб і рахунки, на які були спрямовані не перераховані Авіа центру гроші.

Нагадаємо, на початку січня Авіа центр анулював близько 6 тисяч авіаквитків, бронювання яких робилося через сервіс Eviterra. Пізнє керівництво інтернет-ресурсу відновило квитки, дата вильоту по яких призначена на термін з 6 по 11 січня.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.