На Roshen анонсували скорочення із-за заборони на постачання в Росію

Перші негативні плоди пожинають українські підприємства Roshen, де із-за заборони на ввезення кондитерської продукції в Росії настають масштабні скорочення.

На Вінницькій фабриці під скорочення потрапляють близько чотирьохсот чоловік. Усім ним з жовтня буде запропоновано перейти на сезонну роботу - упаковувати новорічні подарунки. Потужності підприємства працювали в основному на російський ринок. Щоб перенастроюватися на випуск нових видів продукції, нам потрібний час, - уточнив директор фабрики Олександр Билик. У Кременчуці на фабриці Roshen роботи можуть втратити близько шістдесяти чоловік, оскільки вже цього місяця підприємство зменшило план виробництва на чверть. З київською і маріупольською фабрик інформації про прийдешні скорочення доки не поступало.

Нагадаємо, Роспотребнадзор оголосив про заборону на постачання продукції з українських фабрик Roshen у кінці минулого місяця. За словами головного санітарного лікаря РФ Геннадія Онищенко, в українській продукції був знайдений канцероген бензпирен, а кондитерські вироби не відповідали нормативам за змістом жирів.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.