На Майдані завершилося народне віче

На Майдані Незалежності в Києві в неділю, 12 січня, відбулося перше в 2014 році народне віче. У центрі столиці зібралося, за різними оцінками, від 10 до 50 тисяч чоловік(останню цифру називала партія Свобода).

Віче традиційно розпочалося з молитви і виступів священнослужителів різних конфесій. Потім виступили активісти Автомайдану, які 12 січня знову відправляться пікетувати резиденцію українського президента Віктора Януковича в Межигір'ї, і опозиційні політики. Співачка Руслана з сцени заявила про те, що учасники акцій протесту планують блокувати кортежі чиновників, причому не лише в Києві, але і в регіонах. Лідер Удару Віталій Кличко заявив про підготовку до загальнонаціонального страйку, правда, не назвав конкретної дати її початку. Глава парламентської фракції Батьківщина Арсеній Яценюк від імені опозиції призвав сенат США ввести санкції проти українських чиновників, у тому числі і глави МВС Віталія Захарченко.

За традицією віче завершилося концертом рок-груп Мандри, Madheads, Атомосфера, а також виступили Тарас Петриненко, Тарас Чубай, Іван Ганзер, Олексій Мочанов і інші.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.