На КПП Должанский у момент обстрілу знаходилися 200 мирних громадян

Москва чекає від Києва пояснень і вибачень у зв'язку з мінометним обстрілом пограничного пункту в Ростовській області. ЧП сталося в районі українського КПП Должанский. Постраждав російський митник - він отримав осколкові поранення в голову. Частково зруйновані декілька будівель, інженерні споруди і комунікації. За фактом обстрілу слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу.

Боестолкновение в пункті пропуску Должанский почалося 20 червня в 18:40 за московським часом. За попередніми даними, українські силовики вели вогонь по пункту пограничного пропуску, де впродовж вже двох тижнів знаходяться ополченці. Він перейшов під їх контроль 5 червня.

Під час обстрілу декілька снарядів, мабуть, мін, залетіли на територію Ростовської області в пункт пропуску Новошахтинськ. В цей час окрім співробітників митниці і прикордонників на його території знаходилися близько двохсот громадян, які проходили межу. Почалася негайна евакуація, - розповідає Роман Сюрис, державний митний інспектор, працюючий на Новошахтинську. - В ній брав участь той самий співробітник російської митниці, який був поранений.

Є версія, що його ранило осколком міни, яка потрапила у водонапірну вежу, що знаходиться на території російського пункту пропуску. Поранений був доставлений в Центральну міську лікарню Новошахтинська, де йому надали першу медичну допомогу. Туди ж для проведення необхідних консультацій приїхали фахівці з Ростова.

Лікарі доки не дають коментарів, але товариші по службі митника говорять, що його стан стабілізувався.

Того вечора ж в 22.30 в російський пункт пропуску Донецьк перейшли співробітники пограничної служби України і попросили захисту від озброєних осіб, що переслідували їх. Інформації про те, що за люди погрожували життю українським прикордонникам, поки ні. Але відомо, що серед прикордонників, що прийшли, є і поранені, їм надана перша медична допомога. Вони спрямовані в медустанови Донецька.

Нині проводяться заходи по додатковому прикриттю державного кордону резервом пограничного Управління ФСБ Росії по Ростовській області.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.