МВС перевірить турфірму Пілігрим-тур у зв’язку з невиконанням своїх зобов’язань

10 січня в поліцію міста Ангарська звернулися клієнти турфірми Пілігрим-тур і повідомили, що компанія, що отримала від них грошові кошти, не видала їм обіцяні путівки. Призначені терміни були упущені, тури згоріли, а грошові кошти не повернені.

Окрім цього, у багатьох заявників пропали і документи, передані для оформлення послуг. За попередніми даними, кількість потерпілих вже перевищила 30 чоловік. Більшість з них сплатили майбутні поїздки в грудні минулого року. Завданий збиток кожному клієнтові коливається від декількох десятків до декількох сотень тисяч рублів.

- Кілька днів тому до офісу турфірми увійшло близько 15 розгніваних городян. Вони були украй не задоволені роботою організації. Поліція встановила, що громадянам дійсно не були зроблені послуги, які вони сплатили в повному об'ємі, - заявив представник прес-служби ГУ МВС Росії по Іркутській області Герман Струглин. - Крім того, деякі клієнти не можуть отримати необхідні документи, які вони віддали для оформлення путівок.

Тим часом десятки клієнтів Пилигрим-Тура застрягли в Таїланді. Фірма відправила туристів, але не потурбувалася про їх проживання, страховку і зворотні квитки.

Зараз офіси організації в Ангарську закриті, співробітники компанії повідомляють, що їм не виплатили зарплату, і вони не можуть зв'язатися ні з ким з керівництва.

Після закінчення дослідчої перевірки і проведення необхідних оперативно-розшукових заходів буде прийнято правове рішення. Співробітники поліції рекомендують громадянам, клієнтами Пилигрим-Тура, що стали, після 25 грудня 2013 року, звернутися в поліцію.

Пілігрим-тур працює на ринку туристичних послуг з 2008 року, і за цей час подібних проблем у фірми не було.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.