Мототрактор DW 160 LXL

З огляду на сучасні вимоги, а також прислухаючись до зауважень користувачів китайська компанія DW, що займається виробництвом надійних і функціональних мототракторів, постійно вдосконалює свою продукцію. В кінці 2017 року у продажу на ринках України з'явився новий мототрактор dw 160 lxl . Цей трактор є доопрацьована, вдосконалена модифікація відомого українським споживачам мототрактора DW 160LX. У порівнянні з попередником, на новій моделі вдосконалені два вузла.

Мототрактор DW 160 LXL

Вдосконаленя

  • По-перше: на задньому провідному мосту встановлено автоматичний диференціал, що має функцію примусового блокування. Дана конструкція даного вузла дозволяє не тільки легко виконувати повороти і розвороти мототрактора, а так само при необхідності, шляхом блокування диференціала, ненадовго збільшує прохідність трактора і підвищує зусилля тяги. А це має велике значення для виконання важких робіт, зокрема, оранні грунту або буксируванні причепа з вантажем по бездоріжжю.
  • По-друге: враховуючи побажання користувачів, на новій моделі знову стали встановлювати передню гідравлічну систему. Двосторонній робочий гідроциліндр і два гідравлічних шланга дозволяють швидко навісити і під'єднати до гідравлічної системи трактора передні робочі машини, такі як косарка роторна, лопата відвал і інші. Справедливості заради, слід зазначити, що односекційний гідравлічний розподільник, встановлений на вищезгаданому тракторі DW 160LXL, не представляє можливості одночасної роботи двох гідравлічних систем.

Дизельний двигун у якого циліндр розташований горизонтально і система з водяним охолодженням, що встановлена на тракторі, має досить велику потужність двигуна в 15 к.с. Такої потужності цілком вистачає для ефективної і продуктивної роботи на земельній ділянці до 2.0 гектарів. Двигун має просту, надійну конструкцію, перевірену роками безвідмовної експлуатації. Споживачам припали до душі такі характеристики двигуна, як збільшений моторесурс, що забезпечує тривалий період безаварійної роботи, підвищене тягове зусилля, необхідне при виконанні важких видів робіт, а також мале питоме споживання дизельного палива, що забезпечує невисокі експлуатаційні витрати. Використання передньої гідравлічної навіски зажадало деякого доопрацювання рамки кріплення мотора.

Вдосконалений, що відповідає всім сучасним вимогам мототрактор DW 160LXL, що має потужний економічний мотор, з широким спектром можливостей, в той же час, з помірною вартістю( в інтернет-магазині «Moto-Kosmos»), стане найпершим помічником для господарів ділянок землі площею до 5 га при виконанні різноманітних сільгосп робіт!

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.