Міжнародна організація вимагає розслідувати побиття журналістів Беркутом

Міжнародна правозахисна організація Freedom House закликає уряд України провести розслідування заяв про побиття журналістів, які освітлювали акцію на столичному Майдані Незалежности в ніч на 19 липня.

Як мовиться в заяві організації, співробітники 5 каналу Андрій Ковальов і Дмитро Демишев були побиті бійцями спецпідрозділу Беркут, ще близько десятка демонстрантів затриманий. У своїй заяві організація Freedom House також призвала уряд дотримуватися прав громадян на свободу слова і зборів.

На прес-конференції, коментуючи інформацію представників преси про те, що вони отримали тілесні ушкодження від співробітників Беркуту, начальник ГУ МВС України в Києві Валерій Коряк заявив, що вважає ці заяви спробою штучно створити соціальну напруженість. Ніхто нікого не бив, - сказав Коряк. Не зловживайте терпінням міліції, єдине прохання: не підходьте дуже близько, не лізьте в епіцентр, - відмітив Коряк. Між нами не повинно бути нерозуміння, - сказав він, додавши, що і журналістам, і співробітникам міліції треба поважати роботу один одного.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.