Михайло Прохоров провів новорічні канікули в компанії моделей в Куршевеле

Михайло Прохоров в перших числах січня знову відправився на засніжені схили французьких Альп.

Як повідомляє видання heat.ru, цього разу засновник партії Цивільна платформа все ж зрадив своїм звичкам - замість ресторану Tremplin, розташованого в самому серці Куршевеля на висоті 1850 метрів, олігарх вважав за краще відпочити в приватному салоні з величезною терасою на високогір'ї.

За півгодини до приїзду Прохорова до ресторану Le Cap Horn почали стікатися красиві дівчата. А через деякий час з'явився і сам 48-річний холостяк, якого зустрів особисто хазяїн ресторану Ерик Турнье.

Упродовж двох з половиною годин дівчата танцювали під популярні російські пісні, прозвучав навіть хіт середини дев'яностих Ах, яка жінка групи Фристайл.

На святі виявився і Леонід Ярмольник, який покинув його першим, поїхавши прямо на лижах. Через деякий час на вершині схилу з'явився і сам мільярдер, який поїхав на лижах вниз, - прямо до свого шале. За дівчатами пізніше приїхало декілька мікроавтобусів, які відвезли моделей на приватну вечірку.

У будинку Прохорова вартістю більше 100 мільйонів євро, розташованому в одному з найпрестижніших містечок Куршевеля, кожен вечір вирує життя. Детальніше про вечірки російського мільярдера читайте на порталі heat.ru.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.