Мінохоронздоров’я України призвало студентів не наслідувати доктора Хаусу

Глава українського Мінохоронздоров'я Раїса Богатирева під час онлайн-лекції про роль і місце лікаря у сучасному світі, яка транслювалася в національному медичному університеті ім. Богомольця, призвала студентів-медиків не наслідувати головного героя серіалу Доктор Хаус.

У роботі лікаря важливо все, навіть зовнішній вигляд. Може, образ неголеного і недбалого доктора Хауса і здається привабливим, але я упевнена, що його недбалість - не те, з чого варто брати приклад, - сказала Богатирева, додавши, що лікарі повинні виглядати так само, як сто років тому, щоб викликати довіру пацієнтів. Міністр охорони здоров'я висловила припущення, що за цинізмом і недбалістю Хауса ховається ранима душа лікаря. Також глава Мінохоронздоров'я підкреслила, що робота медиків зовсім не схожа на те, що показують в серіалах, проте ця професія дуже цікава.

Нагадаємо, серіал House M.D. почав транслюватися в ефірі телеканалу Fox з 2004 року і поступово поширився на 66 країн світу. Минулого року був показаний завершальний, 177-й епізод.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.