Міліція збирається покарати нападаючих на міліцейську дільницю в Києві

Активістів, що напали на правоохоронців біля Святошинского райвідділу міліції в Києві, притягнуть до відповідальності. Про це на брифінгу сьогодні, 13 липня, заявив начальник київської міліції Валерій Коряк.

Проте не далі як учора, 12 липня, той же Валерій Коряк заявляв, що якщо протестуючі поставлять на місце огорожу Святошинского РОВД, то проти них не відкриють кримінальні виробництва. Якщо ви повернете огорожу на місце, я вам обіцяю, що ніяких кримінальних справ не буде, - сказав він, після чого активісти поставили огорожу.

Інцидент стався увечері 12 липня, коли працівники ринку, а також представники громадських організацій штурмували Святошинский райвідділ столичної міліції і знесли огорожу біля будівлі, вимагаючи покарати лейтенанта, який ударив активістку КУПР(Коаліція учасників помаранчевої революції) під час конфлікту на території ринку. Підприємці і активісти стверджують, що жінка, яка під час рейду київської міліції на ринку в районі Святошино отримала забиття грудної клітки, постраждала через те, що попросила правоохоронців звертатися до неї українською мовою.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.