Міліція закрила справу відносно ДТП з Меладзе

Розслідування кримінального виробництва за фактом ДТП за участю композитора і продюсера Костянтина Меладзе завершене, кримінальна справа рішенням Слідчого управління Київської обласної міліції закрита, повідомили в інформаційній службі МВС. Матеріали передані в обласну прокуратуру для перевірки законності закриття кримінального виробництва.

При цьому в прес-службі відмітили, що для перевірки законності закриття виробництва міліцією у прокуратури є 20 днів. Пояснюючи причини закриття кримінальної справи, співробітники правоохоронних органів пояснили, що експертизи показали, що Меладзе зробив усе можливе, щоб уникнути ДТП, тобто у нього не було злочинного наміру і, власне, складу злочину.

Нагадаємо, ДТП за участю Костянтина Меладзе сталося 27 грудня 2012 року, біля 18:00, на 32 кілометрі траси Київ - Обухов. Рухаючись у напрямі Києва за кермом Lexus, недалеко від транспортної зупинки Пятихатки Меладзе збив на смерть 30-річну Ганну Пищало. У жінки залишилися двоє маленьких дітей. Родичі загиблої ніяких претензій до музиканта не мають.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.