Мешканці розповіли, як рятували кинуту біля їх під’їзду дівчинку

Мешканка будинку № 16 на вулиці Фомичова розповіла про порятунок однорічної дівчинки, кинутої батьками на вулиці в Москві. За словами Ірини Бабковой, дитина була увесь в синяках.

- Я вийшла з чоловіком на вулицю і раптом почула плач, - говорить Ірина. - Прямо по землі повзала дитина, навкруги нікого не було. Ми, звичайно, відразу підняли дівчинку.

Зрозумівши, що за вже замерзлою дитиною ніхто не дивиться, подружня пара віднесла його до себе додому. Виявилось, що на тілі у малятка безліч травм.

- Її немов кішка подряпала, - згадує Ірина. - І синяки такі, ніби її ударили. Я її умила, відразу відвела на кухню, води дала і поїсти. Тільки вона нічого не їла. А пила води дуже багато.

Відігрівши дитину, Ірина і її чоловік повідомили про знахідку в поліцію.

За словами інших мешканців будинку, батьком дитини, можливо, являється їх сусід. Чоловік на ім'я Микола ніде не працює і зловживає алкоголем. Сьогоднішнім ранком біля будинку бачили жінку з дитиною на руках, що спрямовувалася, імовірно, саме до Миколи, Вона з'являлася тут і минулого літа. Від жінки пахло спиртним.

Встановлена на дверях під'їзду камера спостереження зафіксувала момент появи цієї жінки.

Нагадаємо, однорічної побитої дитини вдень в четвер виявили мешканці одного з будинків на північному заході столиці. На обличчі і тілі дівчатка були численні синяки і садна. Дитина знаходилася біля під'їзду без нагляду. Мешканці будинку викликали поліцію.

Співробітники правоохоронних органів доставили дитину в лікарню і приступили до пошуку родичів малятка. За фактом залишення однорічної дитини без нагляду столичні слідчі вже проводять перевірку.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.