Мер українського міста припинив роботу із-за безгрошів’я

Ігор Насалик - мер міста Калуш(райцентру в івано-франківській області, на заході республіки) - пішов в неоплачувану відпустку. Разом з градоначальником у відпустки відправилися 40 співробітників апарату міської ради. Глава адміністрації івано-франківської області рахує дії мера і його колег нічим іншим, як піар-кампанією.

Ми вимушені піти на такий крок. З жовтня місяця для нашого міста немає ніяких бюджетних призначень міністерства фінансів - ні на зарплату, ні на розрахунки за виконані роботи, ні для підготовки до зимового періоду. Ми писали п'ять звернень в Мінфін. Отримували тільки відписки, - заявив Насалик. Заборгованість місту складає близько 9 000 000 гривен.

Раніше міськадміністрація поводилася із скаргою до прем'єр-міністра України Миколи Азарова. Він доручив Минфинансов і Держказначейству провести перевірку, проте доручення глави уряду так і не було виконане. Якщо фінансове питання не буде вирішено найближчим часом, до неоплачуваних відпусток будуть відправлені усі працівники бюджетних установ міста.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.