Мер Полтави Мамай призупинив рішення про підвищення тарифів ЖКГ

В п'ятницю, 27 вересня, в Полтаві протест проти зростання тарифів переріс в штурм міськради. Близько тисячі чоловік, обурені підняттям тарифів в 2-3 рази, пікетували міську раду і вимагали зустрічі з мером. Проте Олександр Мамай не виходив до протестуючих.

Обурені пікетники силою прорвалися у будівлю міськради, зламали двері в кабінет відсутнього на робочому місці мера. У коридорах почалася бійка. Для наведення ладу в мерію прибув спецпідрозділ міліції. Бійці Беркуту дуже коректно брали людей під лікті і відводили убік. Врешті-решт градоначальникові Полтави довелося вийти до мітингуючих, Мамай запропонував створити ініціативну групу, з якою він готовий прийти до загального рішення. Правда, цю пропозицію керівника міста не сприйняли. Є такий прийом в політиці, і я бачу, мер добре його опанував, - якщо хочеш завалити справу, створи ініціативну групу. Ніяких груп, ми вимагаємо повернення тарифів. Якщо не уміє працювати по старих тарифах, нехай йде, виберемо нового мера, - сказав народний депутат з фракції УДАР Сергій Каплин.

Нарешті мер пішов на поступки і своїм рішенням тимчасово припинив підвищенні тарифів на зміст житла. Позачергова сесія міськради, яка повинна закріпити рішення градоначальника, буде скликана через тиждень-півтори.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.