Медична комісія з лікування Тимошенко за участю лікарів з клініки Шарите начала роботу в Харкові

Міжнародна медична комісія за участю німецьких лікарів з берлінської клініки Шарите сьогодні, 10 червня, в 13:00 за місцевим часом приступила до роботи в харківській клініці, де знаходиться на лікуванні ув'язнений екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко. Традиційно, робота розпочалася з доповіді лікарів, які спостерігають за здоров'ям Юлії Володимирівни Тимошенко, - розповів журналістам заступник міністра охорони здоров'я України Олександр Толстанов.

За словами представника українського Мінохоронздоров'я, німецькі медики високо оцінили дії українських колег. Приміром, професор Карл-Макс Айнхойпль заявив, що довірив би своє здоров'я українським лікарям, підкреслив Толстанов. Німецькі фахівці, що прибули в Україну сьогодні вночі, пробудуть в лікарні до обіду. Передбачається, що до відльоту вони підтвердять висновки українських медиків про позитивні зміни, що намітилися, в руховій активності і загальному стані здоров'я Ю. Тимошенко.

Нагадаємо, екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко, засуджена до семи років позбавлення волі 11 жовтня 2011 року, з 9 травня 2012 року і до цього дня знаходиться на лікуванні в Центральній клінічній лікарні № 5(Харків).

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.