Марафонець Ігор Сподін: з любителів у професіонали!

У дитинстві майбутній марафонець Сподін Ігор займався футболом, відвідував секцію плавання. Але після 30 років у нього почалися проблеми зі здоров'ям. Як багато хто з нас, майбутній широко відомий український марафонець Ігор Юрійович Сподін, почав займатися спортом для того, щоб поліпшити стан свого здоров'я. Причому робити це він став, коли йому було вже далеко за тридцять. Ось так, людина захотіла скинути зайві кілограми, а в підсумку біг став новим змістом його життя. Зрозумівши це, Ігор Юрійович кинув свою роботу і почав займатися бігом професійно. Причому тренування у нього були щоденними, в деякі дні він бігав без зупинки протягом двох-трьох годин!

Марафонець Ігор Сподін: з любителів у професіонали!

Як згадує Ігор Сподін, він у перший раз ледь подужав два кола, а через тиждень вже легко пробіг три кілометри. До пробіжок в обідню перерву додав вечірні тренування. Став вивчати теорію бігу, що допомогло правильно розподіляти навантаження.

Біг — найкращий спосіб змінити ваше життя!

За словами самого Ігоря Сподіна захоплення бігом кардинальним чином змінило його життя в кращу сторону. Всі деталі спортивної кар'єри Ігоря Сподіна раджу вам читати на сайті kremenchug.pl.ua. На даний момент Ігор Юрійович бере участь у марафонах вже протягом декількох років. За цей, відносно невеликий проміжок часу, він встиг знайти чимало нових друзів і побудувати відмінну спортивну кар'єру. Природно, регулярне заняття бігом на здоров'ї Ігоря Сподіна позначилося найкращим чином. За словами самого спортсмена він відчуває себе мінімум на 10 років молодше. На даний момент Ігор Сподін відвідав різні марафони в більш ніж десяти країнах і заслужено завоював не одну медаль!

Шлях до перемог

Все не так просто як це здається на перший погляд! Протягом своєї нетривалої спортивної кар'єри Ігор Юрійович навіть не раз сходив з дистанції. На жаль стан здоров'я ніяк не дозволяв йому продовжувати забіг. Але, як ви розумієте, Ігор не зневірився від невдач, і продовжував брати участь в марафонах.

Можна сказати, що це чудовий приклад для всіх, хто не впевнений у своїх силах, адже найголовніше це не здаватися!

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома