Олексій Навальний попався утретє

Знаменитий борець з корупцією утретє попадається на корупційних схемах, пов'язаних з підозрою в незаконному переведенні у готівку і нецільовим витрачанням грошей.

Звинувачувальний судовий вирок братам Навальним по справі «Верб Роше», винесений у кінці минулого року, став приводом для протестних маніфестацій — скромних по кількості учасників, але показових у своїй мотивації. Цей вирок обріс громадським резонансом, по своїх масштабах абсолютно непорівнянним з кваліфікацією злочинів, інкримінованих «політичному опозиціонерові №1». Уперті факти показують ординарність того, що відбувається, але громадські активісти і медіа-підтримка створюють з дрібного шахрая образ непримиренного борця з корупцією і тоталітаризмом.

На жаль, обставини кримінальних справ, що розслідуються, фігурантом яких є Навальний, свідчать: це людина масштабу не Остапа Бендера і навіть не Шури Балаганова.

«Справа Ів Роше«, по якому проходять брати Навальние, навіває тугу своєю ординарністю. І звинувачення, і захист старанно уникають світоглядних і політичних алюзій — все зводиться до банальної суперечки про класифікацію сумнівних комерційних операцій : шахрайство це або ефективне підприємництво?

Власне схема була побудована таким чином.
Олег Навальний, працюючи керівником Департаменту внутрішніх поштових відправлень філії ФГУП «Пошта Росії» — Автоматизовані сортувальні центри, переконав керівництво «Ів Роше Росія», що ефективніше буде доручити доставку косметики не пошті Росії, а іншому підрядникові — ТОВ «Головне підписне агентство».
На ділі ця компанія, не маючи власної матеріальної бази для здійснення перевезень, організувала виконання робіт через субпідрядника, компанію ТОВ «Автосага».
Компанія «Ів Роше Схід» за надання цих послуг перерахувала організаторам 55 млн рублів. Сума збитку через різницю «ціни для замовника» і реальної «ціни виконавця» склала майже 30 млн рублів.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.