Лихача, що протягнув поліцейського за авто 300 метрів, знайшли за допомогою відео

У Надиме п'яний водій 300 метрів тягнув за машиною старшину відділу позавідомчої охорони, що зачепився за двері його іномарки.

Екіпаж підрозділу МВС, у складі якого 31 грудня працював старшина Олександр Сунцов, отримав орієнтування на сріблястий Фольксваген, за кермом якого був п'яний водій.

Біля дитячого саду Умка поліцейські помітили підозрілу іномарку і попросили шофера надати документи. У відповідь той натиснув на газ і сховався.

- Співробітники ОВО почали гонитву за автомобілем. Несподівано пасажир висунувся з вікна з предметом, схожим на вогнепальну зброю, - розповіли в правоохоронних органів. - Зупинити порушників вдалося в районі вулиць Щербинина - Піонерська, коли приїхали на підмогу інспектори ДПС.

Старшина зажадав від водія відкрити двері, проте чоловік знову продовжив рух. Безстрашний поліцейський вчепився в двері машини. За словами колег, лихач протягнув Олександра Сунцова по міських вулицях майже 300 метрів. - Поліцейський у результаті потрапив під колеса і отримав численні забиття.

- Зараз по запису з реєстратора слідчими органами проводиться перевірка, - прокоментувала прес-секретар СУ СК по ЯНАО Олена Демьянова. - Завдяки цим кадрам реєстратора нетверезого лихача вдалося знайти і затримати.

Поки порушник притягає до відповідальності за п'яні перегони, але окрім покарання за порушення ПДД йому загрожує кримінальна справа.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.