Лікарі розповіли про вплив мастурбації на чоловіче здоров’я

Дослідники Гарвардського університету прийшли до висновку, що часта мастурбація корисна для чоловічого здоров'я: у чоловіків, що займаються онанізмом більше 21 рази в місяць, знижується ризик захворювання раком передміхурової залози. Стаття вчених опублікована в журналі European Urology.

У дослідженні брало участь більше тридцяти тисяч людей. Добровольці повідомляли, як часто вони мастурбують. Після чого дослідники стежили за станом їх здоров'я протягом 18 років, відзначаючи частку хворих на рак передміхурової залози в 20 і 40 років.

З'ясувалося, що чим частіше чоловіки займалися онанізмом, тим менше була ймовірність виникнення злоякісних пухлин. Однак фахівці відзначили, що принципової різниці, чи відбувається еякуляція під час мастурбації або статевого акту з партнером, немає.

Крім того, заняття мастурбацією сприяють зняттю стресу.

Дослідники підкреслюють, що онанізм не дозволяє повністю уникнути раку передміхурової залози. Лікарі рекомендують дотримуватися раціону з високим вмістом ненасичених жирних кислот і споживати продукти, багаті изофлавонами і лікопіном.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.