Лідери FEMEN покинули Україну із-за побоювань за своє життя

В суботу 31 серпня, сайт організації FEMEN повідомив, що її засновники покинули Україну. За їх словами, вони зробили це із-за політичних переслідувань з боку влади, здійснених через спецслужби і правоохоронні органи.

Активістки особливо відмічають останній скандал навколо їх організації. Тоді в головному офісі FEMEN міліціонери знайшли бойовий пістолет, патрони, гранату і фотографії Путіна і Патріарха Кирила, обведені прицілом. За словами активісток, це була провокація, усі ці речі їм підкинули. Проте було відкрито кримінальну справу по статті 263 про незаконне зберігання зброї, що загрожує активісткам позбавленням волі до 5 років.

Як розповіли у відділі зв'язків з громадськістю ГУ МВС України в Києві, днями трьох активісток FEMEN слідчий викликав на допит в якості свідків в кримінальному виробництві про незаконне поводження зі зброєю. У міліції підкреслили, що ніяких звинувачень проти дівчат не висували. Також в правоохоронних органах повідомили, що виїзд учасників руху Яни Ждановой, Ганни Гуцол і Олександри Шевченка цілком правомірний, адже відносно дівчат не було обрано ніяких застережних заходів.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.