Кухня в сільському стилі — багатогранне явище

Сільський інтер'єр - це багатогранне явище, яке обумовлено самобутністю того чи іншого народу. Адже і не виключено, що через постійного поспіху і нескінченного напруги, люди бажають відтворити спокійне і розмірене обстановку в будинку, яка характерна для життя на лоні природи. Безумовно, до такого приміщення можна віднести кухню, оскільки вона уособлює сімейне вогнище, від якого виходить тепло і затишок, а цей стиль, як раз супроводжує неспішним бесідам і задушевним посиденьок в колі родини або друзів.

Характерні риси:

- Табуретки і лавки замість звичних стільців зі спинками, а також викладена кахлями піч / камін;

- Ковані / плетені предмети інтер'єру, велика кількість світлих відтінків з зображенням рослин і птахів;

- Трафаретні малюнки, обтягнуті шкірою стільці, а також не виключено присутність індіанських мотивів;

Ось, тепер можна приступити до найцікавішого моменту - це оформлення кухні, згідно сільському стилю.

Оздоблення кухні:

1. Стіни. Їм характерна якась грубувата і незграбність, тому вони не повинні мати занадто гладку поверхню, а оформити їх можна фарбою, побілкою, обклеїти шпалерами з непомітним малюнком і так далі. До речі, біля раковини можна покласти плитку, яка імітує під камінь, тому що цей «куточок» найбільше піддається скупченню вологи.

2. Підлогове покриття. Еталоном стилю вважається підлога з натурального дерева. Також не погано виглядатиме на підлозі паркетна дошка з виразною структурою, керамічна плитка або керамограніт під камінь. Мають місце бути і килими, бажано, щоб вони були виконані в ручну, звичайно, задоволення дороге, але ця дія не настільки принципово і залежить тільки від побажань господарів.

3. Стеля. Ні в якому разі не варто використовувати сучасні матеріали - це підвісні та натяжні стелі. В якості альтернативи можна використовувати звичайну фарбу, декоративні балки з дерева або поліуретану.

4. Освітлення. Локальне освітлення можна забезпечити за рахунок кованих бра, світильників зі скляними / плетеними плафонами або латунних ліхтарів, а на стелю повісити ковану, металеву або дерев'яну люстру.

5. Декор. Можна використовувати натуральний текстиль, глиняний посуд, сімейні реліквії (свічники, фото та багато іншого), гірлянди з перцю, часнику і так далі.

Ось в принципі і все, що хотілося розповісти про сільський стиль.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.