Курси дизайну інтер’єру або як стати класним дизайнером з нуля за кілька місяців

В даний час кожна людина прагне оформити своє житло красиво, зручно, комфортно, ергономічно і при цьому недорого.Без відповідних знань по дизайну інтер'єрів це, на жаль, дуже і дуже непросто. Однак не варто впадати у відчай. Якщо ви хочете здійснити досягти своєї мети і створити квартиру своєї мрії, або ж мрієте про те, щоб заробляти собі на життя, облаштовуючи прекрасні інтер'єри іншим людям, пропонуємо вашій увазі курси дизайну інтер'єру Кубанської школи моделювання.

Досвідчені інструктори в рамках ретельно підготовлених курсів зможуть зробити з вас справжніх дизайнерів за лічені місяці! Дізнайтеся більше про курси дизайну інтер'єру та про те, як здійснити свою мрію, і стати класним дизайнером, на офіційному сайті компанії: kubshm.ru/napravlenia/shkola-dizaina/obuchenie-dizajnu-interera.html. В даний час в Кубанської школі моделювання проходить навчання за такими програмами: дизайн своєї квартири, дизайн інтер'єру, дизайн інтер'єру та декорування приміщень, дизайн, декор і ландшафтний дизайн.

Курс «Дизайн своєї квартири» триває 3 місяці. В рамках даної навчальної програми кожен, хто давно малює в своїй уяві будинок мрії і бажає втілити свої фантазії в реальність, а також знайти застосування своїм творчим задумом, зможе навчитися основам і секретам дизайну інтер'єрів. Програма передбачає роботу з популярними графічними редакторами, навчання дизайнерському малюнку, композиції, кольорознавства, стилістиці, а також, безумовно, проектування.

Курс «Дизайн інтер'єру» триває 8 місяців. Дана навчальна програма призначена, перш за все, для тих, хто мріє стати професійним дизайнером, і створювати унікальні інтер'єри для інших людей. Курс включає в себе навчання нарисної геометрії, дизайнерському малюнку, роботі з графічними редакторами, композицією, кольорознавства, сілістікой, а також проектуванням як квартир в цілому, так і окремих приміщень зокрема, в тому числі передпокої, кабінеті, ванній, вітальні і кухні.

Курс «Дизайн та декорування приміщень» триває 10 місяців. Програма навчання представялет собою розширений варіант попередньої програми, і включає в себе навчання креативному підходу в інтер'єрі віталень, ванн, кухонь, кабінетів, дитячих, передпокоях і інших приміщень. Також в рамках програми кожен зможе освоїти на професійному рівні фактуру, флористики, оформлення весіль, вітріністіку і інші дисципліни декорування.
Дізнайтеся про інші програми, вимоги до учнів, одержуваних дипломів і вартості навчання на офіційному сайті Кубанської школи моделювання, перейшовши за посиланням вище.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.