Кравчук розгнівався на тих, хто завадив трансляції круглого столу

В п'ятницю, 13 грудня, відбулося засідання Загальнонаціонального круглого столу, в якому взяли участь чинний президент України Віктор Янукович, лідери опозиційних структур, представники політичних партій, профспілкових організацій, студенти, експерти, громадські діячі. Присутні обговорювали шляхи досягнення політичної стабільності в Україні.

Як тільки почалося засідання круглого столу, глядачі могли побачити те, що відбувається в залі засідань на сайті Громадського телебачення в режимі он-лайн. Проте через час трансляція почала уриватися, стали глушити мобільний зв'язок і Інтернет. Кравчук різко відреагував на збій трансляції засідання круглого столу.

Екс-президент відмітив, що круглий стіл - це відкрита демократична структура. Якщо з нею грають і хочуть зробити закритою, перешкоджаючи засобам масової інформації подавати, що робиться, а робилося там дуже інтелігентно і відповідально., - гнівався організатор круглого столу. Кравчук звернувся до представника президента у ВР Юрієві Мирошниченко і міністрові юстиції Олені Лукаш з проханням з'ясувати хто, з чийого подання це зроблено. І щоб завтра їх не було на службі, - призвав політик.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.