Кращі стільниці для ванної — з штучного каменю!

Стільниці зі штучного каменю прикрашають сьогодні інтер'єри багатьох квартир, заміських будинків, котеджів. Вони стрімко набирають популярність завдяки кращому співвідношенню ціна / якість. При високій міцності, гігієнічності та практичності їх практично неможливо відрізнити від натурального каменю, але за ціною вони істотно дешевше.

Компанія «Кам'яне місто» пропонує стільниці зі штучного каменю для ванної, що відрізняються своїми розмірами, формами, фактурами, квітами. На офіційному сайті компанії - kamennyigorod.ru/stol-vanna.html - ви зможете ознайомитися з актуальними цінами, прикладами робіт, контактними даними, а також стільниці для ванної замовити в Москві. У нашій статті ми розглянемо ключові особливості та переваги стільниць зі штучного каменю для ванної кімнати. Вироби з натурального каменю, безперечно, естетичні та практичні.

Варто відзначити, що стільниця зі штучного каменю не боїться вологи, їй не страшна побутова хімія. Однак їх вартість непомірно висока, а в процесі експлуатації виявляються і інші недоліки. Так, наприклад, проявляються мінуси пористої структури природного матеріалу і наявності тріщин. У них забивається бруд, яку важко вичистити, а також в них розвиваються мікроорганізми, в тому числі грибок і пліснява. Крім того, натуральний камінь вимагає особливого догляду і використання неправильно підібраних і / або занадто агресивних миючих засобів зумовлює появу плям, розлучень або зміною кольору стільниці.

Інший альтернативної виробам з штучного каменю є доступні в ціні ламіновані ДСП, МДФ, а також покриті лаком стільниці з масиву. В умовах підвищеної вологості з часом дерево розбухає, і з'являються зазори, в яких розлучаються мікроорганізми. А як же фарфор? Кераміка досить міцна і теж має практично гладкою поверхнею, однак про стійкість до механічних пошкоджень і мови бути не може.

На сьогоднішній день найкращим матеріалом для виготовлення стільниць залишається штучний камінь. У своєму складі він містить акрилові смоли, а також до 70% натуральних мінералів з додаванням потрібних пігментів. Такі вироби міцніше натурального каменю, при цьому на око їх практично не відрізнити від них. Акриловий камінь має абсолютно гладку поверхню, яка не схильна до механічних пошкоджень, температурних впливів, а також розмноження мікроорганізмів.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.