Кошмар наяву: стали відомі нові подробиці смертельної хіматаки в Сирії

Хто стоїть за жахливої ​​газовою атакою в сирійській провінції Ідліб - в цьому вже через кілька годин будуть розбиратися в Радбезі ООН.

Париж вимагає скликати екстрене засідання. Сьогодні вранці мирні жителі міста Хан-Шейхун зазнали хімічної атаки. У списку жертв вже 58 імен, серед загиблих - 11 дітей, десятки поранені.

Це був кошмар наяву: люди похилого віку, жінки, діти. На кадрах змішалися загиблі, поранені - все разом, прямо на землі. Поки чекали машини швидкої допомоги, людей намагалися врятувати самі, як могли.

Місця в лікарні містечка Хан-Шейхун на всіх не вистачає: дітей розміщують на ліжках, а дорослі лежать на підлозі.

Один з потерпілих, маленький хлопчик, якому на вигляд не більше двох років, не може дихати сам, без респіратора. Як кажуть фахівці, судячи з найсильнішому отруйна ефекту, мова може йти про зарин.

Винних у цій трагедії знайшли відразу. Нібито за цим жахливим вбивством мирних сирійців стоять урядові війська. Та ще й за підтримки російських ВКС. Це розтиражована на західних телеканалах думку так званих правозахисників, але чомусь ніхто з журналістів в гонитві за правдою не звернув уваги на те, що ніяких ударів з боку наших літаків по Ідліб не було.

"Літаки ВКС Росії ніяких ударів в районі населеного пункту Хан-Шейхун провінції Ідліб не завдавали. Британське агентство Reuters, повідомивши про причетність російських літаків до бомбардування хімбоепріпасов Хан-Шейхун, примудрилося перекрутити навіть першоджерело цієї новини - британську" Обсерваторію прав людини "в Сирії, нічого про це не заявляв ", - йдеться в повідомленні Міноборони.

У Дамаску заявили, ніякого хімічної зброї у урядової армії просто фізично немає, і допустили: влаштувавши газову атаку, бойовики тим самим відіграються за провал на напрямку Хами.

Ця неймовірно жорстока атака - прямий наслідок того, як на Заході поставилися до недавньої ініціативи Росії по хімзброї. В кінці березня наша країна підняла в ООН питання про необхідність самого ретельного розслідування кожного випадку застосування отруйних речовин в Сирії та Іраку. Москву тоді не почули. Тільки от повертатися до цієї незручної проблеми Радбезу все ж доведеться, причому вже в найближчі години.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.