Комуністи вже зібрали 3 млн підписів для референдуму по МС

Комуністична партія України зібрала 3 мільйони підписів на підтримку референдуму відносно вибору зовнішньополітичного вектору країни. Про це повідомив лідер фракції КПУ Петро Симоненко на погоджувальній раді парламенту.

За його словами, населення підтримує ініціативу проведення референдуму незалежно від того, за який союз вони виступають - МС або ЄС. Тому, на думку Симоненко, подальшу долю країни повинні вирішувати саме громадяни України в ході всенародного волевиявлення. Ми зібрали 3 млн підписів, громадяни підтримали ідею Компартії про проведення референдуму, - заявив Симоненко. І додав, що якими бути Україні повинні вирішувати українці, а не деякі ділки. Комуністи упевнені, що референдум відносно вступу України в Митний союз все-таки відбудеться, оскільки ідея його проведення знаходить все більше прибічників.

Нагадаємо, раніше Центральна виборча комісія України за підсумками розгляду документів зборів громадян відносно проведення референдуму за народною ініціативою вже двічі відмовляла в реєстрації ініціативної групи.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.