Комплекти меблів для офісу від магазину ламелі

Виникла необхідність в придбанні меблевого офісного комплекту? Деталі на сайті: комплекты офисной мебели. У інтернет магазині «Ламела» найширший асортимент якісних товарів для практичного облаштування робочого простору. Ми є прямими реалізаторами меблів від перевірених виробників і можемо запропонувати вам самі мінімальні ціни без посередницьких комісій.

Комплекти меблів для офісу від магазину ламелі

У наших каталогах представлена ​​велика кількість офісних комплектів різного дизайну, функціональності і кольору. Ви можете швидко підібрати однотипну меблеву обстановку, яка практично прикрасить робочий кабінет, приймальню або кімнату для переговорів. Виходячи з розмірів приміщення, виділеного бюджету і специфіки вашої роботи можна придбати найбільш зручні комплектації відповідного розміру.

Офісний комплект Делікатес Бізнес 14

Практичний, бюджетний варіант , зручний робочий стіл відразу для двох співробітників, обладнаний двома місткими тумбочками з висувними ящиками і закругленими виступами стільниці для відвідувачів. Дозволяє індивідуально розмежувати робочий простір в невеликому приміщенні. Може бути виконаний, в класичній колірній гамі: темне, світле, біле і сіре дерево, а також в ексклюзивному синьому кольорі.

Офісний комплект Делікатес Бізнес 29

Включає в себе одинарний стіл з тумбочкою і з верхнім модулем. Кутовий шафа з полицями для документів і закритою вбиральнею відділом для особистих речей. А також великий двосторонній стіл з перегородкою для декількох фахівців. Кожне робоче місце додатково облаштовано бічним стелажі, на якому можна розмістити документи та канцелярське приладдя.

Офісний комплект Делікатес Бізнес 9

Універсальна офісна стійка для установки в приймальні або в кабінеті. Високий бар'єр і зручний стіл з тумбочкою, що вміщає в себе до трьох робочих місць. А також додатковий модуль, в якому знаходяться стелаж для документів з закритими і відкритими відділеннями і шафа для верхнього одягу.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.